Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 24 شهريور 1400
کد 135554

از فرزندان شاهد شاغل در شهرداری فرون آباد تقدیر شد

مراسم تقدير از فرزندان شاهد شاغل در شهرداری فرون آباد با حضور فرهاد جهانگیری رئیس، محمود علی عسگری فرد نایب رئیس و موسی سیری عضو شورای اسلامی شهر، مرتضی رئیسی سرپرست شهرداری و مسئولین واحدهای بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری، ایثارگران و روابط عمومی در محل ساختمان شهرداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومي شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مرتضی رئیسی سرپرست شهرداری در ابتدای این جلسه رسيدگي به مشکلات و مسائل فرزندان شاهد شاغل در شهرداری را وظيفه دانست و بیان داشت: خانواده معظم شهدا، ايثارگران و جانبازان ازسرمايه هاي ارزشمند جامعه هستند و بايد تمامي تلاش و جديت بر جلب رضايت مندي آنها و برآورده کردن نيازمندي ها و مطالبات آنها باشد.
در ادامه فرهاد جهانگیری رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد با بیان اینکه امنیت و اقتدار کشور ما مدیون ایثارگری های شهدا است، گفت: پاسداشت مقام شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام آنان وظیفه سنگین و توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از اولویت‌های مجموعه شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری محسوب می شود.
محمود علی عسگری فرد نایب رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد با اشاره به جانفشانی و مجاهدت های شهدای معظم، حضور فرزندان شاهد به عنوان نیروهای ارزشی و انقلابی در شهرداری را مایه مباهات دانست و خواستار تداوم راه شهدا با خدمت رسانی خالصانه و شایسته به مردم شد.
وی بیان داشت: فرزندان شهید شاغل در مجموعه شهرداری جایگاه و ارزش ویژه ای دارند و ما با تمام افتخار می خواهیم سهم خود را به شهدا ادا و وظیفه مان را اجرا کنیم.
در ادامه موسی سیری عضو شورای اسلامی شهر فرون آباد اظهارداشت: فرزندان شهدا سرمایه های گرانقدر جامعه هستند و نقش موثری در پاسداری از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دارند و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان یک وظیفه همگانی است و فرزندان این بزرگواران  ادامه دهنده راه پدران آسمانیشان هستند.
وی افزود: ما امروز مدیون فداکاری و از خود گذشتگی جانبازان و ایثارگرانی هستیم که همه داشته های خود را در راه کشور و انقلاب اسلامی فدا کردند.
گفتني است در پایان اين مراسم با اهداء لوح تقدير از يادگاران شهيدان معظم شاغل در شهرداری توسط رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری فرون آباد تجليل شد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 شهريور 1400
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 43