Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 23 شهريور 1400
کد 135510

سرپرست شهرداری پاکدشت : بازدید از محلات با هدف شناسایی مشكلات و تسریع در رفع آنها انجام می‌شود

وحید تاجیک سرپرست شهرداری پاکدشت : بازدید از محلات سطح شهر با هدف دیدار چهره به چهره با شهروندان، اطلاع دقیق از مسائل و مشکلات این محلات و تسریع در حل این مشکلات انجام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری  شهر پاکدشت ،  تاجیک  با بیان اینکه بازدید از محلات شهر با هدف دیدار چهره به چهره با شهروندان و اطلاع دقیق از مشکلات موجود در این محلات به شکل مستمر در دستور کار مجموعه مدیریت شهری شهرداری  شهر پاکدشت  قرار دارد، بیان داشت: امروز  سه شنبه محله ارکیده به همراه مسولین شهرداری  مورد بازدید قرار گرفت و این کار به شکل مستمر ادامه خواهد یافت. 

تاجیک در ادامه تصریح کرد: مشاهده مسائل و مشکلات محلات از نزدیک موجب می‌شود مردم مطالبات خود را با مسئولان در میان گذاشته و برخی اقدامات سریع‌تر انجام شود که این موضوع در بازدید امروز از محله ارکیده منجر به کسب رضایت شهروندان شده است و  مشکلات به گونه ای است به طوری که در برخی موارد تا 24 ساعت پس از بازدید، مشکلات موجود رفع می گردد.

سرپرست  مزیت‌های بازدیدهای محله‌ای را فراتر از رفع مشکلات این محلات دانست و عنوان کرد: علاوه بر رفع و رجوع معضلات نقاط مختلف شهر، در این بازدیدها می‌توان ظرفیت‌های محلات را به شکل دقیق‌تر مورد رصد و پایش قرار داد و با برنامه‌ریزی‌های اصولی، نقاط مختلف شهر را به سمت آبادانی و توسعه‌یافتگی رهنمون کرد.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 شهريور 1400
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 41