Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 21 شهريور 1400
کد 135454

نشست استاندار تهران با مدیران کل استانداری/ محسنی بندپی: هویت بخشی به جایگاه استانداری تهران در سطح مدیران ستادی پیگیری شد

استاندار تهران گفت: استان تهران در بخش زیرساخت های آموزشی، ورزشی، شاخص‌های سلامت و غیره ضعف های عمده ای دارد اما دیدگاه ها نسبت به وضعیت استان با واقعیت‌های موجود تفاوت معناداری دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ نشست انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با مدیران کل استانداری تهران برگزار شد.

محسنی بندپی در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات مدیران اظهار داشت: مدیران با بهره گیری از دانش و تجربه اقدامات خوبی را در حوزه های مختلف در استان تهران پیگیری کردند بر همین اساس در شاخص‌های عملکردی، استانداری‌ تهران حائر رتبه عالی در سطوح مختلف شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای تصدی این سمت راهبردهای مختلف را دنبال کردم که مهم ترین آن هویت بخشی به جایگاه استانداری تهران بود.

استاندار تهران عنوان کرد: استان تهران در بخش زیرساخت های آموزشی، ورزشی، شاخص‌های سلامت و غیره ضعف های عمده ای دارد اما دیدگاه ها نسبت به وضعیت استان با واقعیت‌های موجود تفاوت معناداری دارد.

محسنی بندپی سپس با اشاره به اقدامات مختلف گفت: این مسئله سبب شد هویت بخشی به جایگاه استانداری تهران در میان مدیران ستادی را پیگیری کنم؛ به علاوه استفاده از ظرفیت های درون سیستم نیز از اولویت‌های مهم بود که پیگیری شده است.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 شهريور 1400
  • ساعت 13
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 70