Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 22 شهريور 1400
کد 135434

جلیل‌آباد «شهر فعال ورزشی» می‌شود

سرپرست شهرداری جلیل‌آباد با اشاره به نقش شهرداری در حمایت از توسعه ورزش، گفت: با توجه به تازه تاسیس بودن شهر جلیل‌آباد، پیگیر ایجاد زیرساخت‌های ورزش‌ همگانی با هدف ایجاد شهر فعال ورزشی و جامعه ای سالم خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری جلیل‌آباد، نشست بررسی مسائل ورزشی شهر جلیل‌آباد با حضور میرزایی سرپرست شهرداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر جلیل‌آباد، پارسافر رئیس و بوربور معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا و طاهری مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش برگزار شد.

سرپرست شهرداری در این نشست ضمن قدردانی از زحمات مسئول ورزش و جوانان جلیل‌آباد، بر لزوم مساعدت مسئولان جهت افزایش سرانه ورزشی در این شهر تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت توسعه ورزش همگانی برای سلامت شهروندان، گفت: یکی از وظایف مهم شهرداری حمایت از ورزش و توزیع مناسب امکانات ورزشی در شهر است.

میرزایی افزود: با توجه به تازه تاسیس بودن شهر جلیل‌آباد، پیگیر ایجاد زیرساخت‌های ورزش‌ همگانی با هدف ایجاد شهر فعال ورزشی و جامعه ای سالم خواهیم بود.

پارسافر نیز جهت بهبود خدمت‌رسانی به ورزشکاران و توجه ویژه به ورزش منطقه قول مساعد داد.

همچنین پیرامون واگذاری زمین چمن طبیعی به شهرداری، نظارت بر سالن‌های ورزشی، برگزاری اولین جلسه شورای ورزش بخش جلیل‌آباد، دعوت از مسئولان شهرستان، استان و کشور برای بررسی مشکلات و میزبانی مسابقات استانی بحث و تبادل نظر شد.
 

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 شهريور 1400
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری جلیل آباد
  • تعداد بازدید 29