Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 21 شهريور 1400
کد 135423

ضرورت هدف‌گذاری‌های بزرگ در تدوین برنامه پنج ساله شهرداری پیشوا/ توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی شهرک‌های بالادست نیازمند توجه ویژه است

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی به‌خصوص در شهرک‌های بالادست از جمله انتظارات مردم از شهرداری است و این مهم جزو برنامه‌ها و دغدغه‌های این مجموعه است‌.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسین عباسی در مراسم معرفی شهردار پیشوا گفت:  انتخاب مجدد شهردار توسط اعضای شورای اسلامی شهر، موجب استمرار اقدامات گذشته با رویکرد ارتقای خدمات  و زمینه‌ساز تنفس جدید در مجموعه شهری است.

وی افزود: تنوع و گستره خدمات شهرداری در همه ابعاد زندگی مردم اثرگذار است و نشاط و پویایی شهروندان وابسته به ارائه خدمات فاخر به آنهاست.

نماینده دولت درشهرستان پیشوا بیان داشت:  توجه به روان، جان و آرامش روحی مردم وظیفه شهرداری‌ها است و خدمات این نهاد در تعالی روحی، فکری و معنوی مردم اثر دارد.

عباسی یادآورشد: با توجه به همزمانی دوره جدید مسئولیت شهرداری با فعالیت دولت سیزدهم، فعالیت‌ها باید در راستای تحول و تحول‌گرایی باشد.

 فرماندار شهرستان خاطرنشان شد:  مدیریت صحیح منابع، سالم سازی و شفافیت عملکرد به خصوص در حوزه مالی و خدماتی و مبارزه با هرگونه فساد و مظاهر آن، غنای شهر، فرهنگ‌سازی و آموزش شهروندی باید جزو اولویت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر باشد.

وی افزود: از مجموعه مدیریت شهری انتظار داریم در تعریف برنامه پنج ساله، افق‌های بلند و هدف‌گذاری‌های بزرگ را برای توسعه متوازن شهر طراحی و تدوین کند.

فرماندار شهرستان پیشوا بیان داشت: توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی به‌خصوص در شهرک‌های بالادست از جمله انتظارات مردم از شهرداری است و این مهم جزو برنامه‌ها و دغدغه‌های این مجموعه است‌.

حسین عباسی در پایان گفت: درآمدهای ارزش افزوده تکافوی نیازهای شهر را نمی‌کند و لازم است شهرداری با تدابیر مناسب برای ایجاد درآمد پایدار و همچنین توجه به بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار توسعه شهر را رقم بزند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 شهريور 1400
  • ساعت 14
  • توسط فرمانداری پیشوا فاطمه میرزائی
  • تعداد بازدید 30
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا