Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 21 شهريور 1400
کد 135404

ملاقات چهره به چهره سرپرست شهرداری باغستان با مردم

سرپرست شهرداری باغستان در روز 16 شهریور ماه با مردم ملاقات کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورا و شهرداری باغستان، ملاقات مردمی سرپرست شهرداری باغستان  با 28 نفر از شهروندان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرونایی سه شنبه مورخ 16 شهریور۱۴۰۰ برگزار شد.

ملاقات مردمی مدیران شهری باغستان با شهروندان و بررسی و رفع مشکلات و مطالبات آنان در سالن ملاقات عمومی حوزه شهردار برگزار شد.

شمسایی سرپرست معاونت فرهنگی ورزشی اجتماعی  گفت:  برگزاری این جلسات با توجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان برای دیدار چهره به چهره با شهردار انجام می شود تا در صورت عدم نقض قانون رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری با هم اندیشی با روسای ادارات و واحدهای شهری در پروسه زمانی کوتاهتری انجام می شود.

شمسایی ادامه داد:   هدف از اجرای جلسات ملاقات مردمی به صورت چهره به چهره رسیدگی به مشكلات شهروندان است و  جلسه ملاقات مردمي شهروندان با شهردار در راستاي حل مشكلات و رفع دغدغه‌هاي شهروندان به منظور خدمت‌رساني هر چه بيشتر و با کيفيت تر در حوزه‌هاي مختلف مديريت ‌شهري است. از سوي ديگر ارتباط مستقيم و بدون واسطه مردم با خدمتگذار خود، ضمن تکريم ارباب رجوع ، آرامش روحي و رواني شهروندان را در رسيدگي به مشکلاتشان در پي دارد.


محمدرضا شمسایی گفت: برگزاری برنامه های ملاقات مردمی با شهروندان باعث کاهش فاصله میان مردم با مدیران شهری شده است.
جلب رضایتمندی شهروندان ، ارتباط رو در رو و بدون واسطه مردم با شهردار و تکریم ارباب رجوع از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی است.
اهم موضوعات این جلسه مساعدت مالی و تقسط عوارض ، تقاضای احداث بنا، پیگیری اجرای جدول و آسفالت معابر و کوچه ها بود.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 شهريور 1400
  • ساعت 10
  • توسط شهرداری باغستان
  • تعداد بازدید 32