Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 16 شهريور 1400
کد 135374

شارقی: نهایی شدن سند ارتقا وضعیت زنان با بیش از 60طرح و برنامه در استان تهران

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تهران از نهایی شدن سند ارتقا وضعیت زنان با بیش از 60 طرح و برنامه در استان تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ثریا شارقی با اشاره به این خبر اظهار داشت: سال گذشته سند ارتقا وضعیت زنان استان تهران در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تصویب شد و به عنوان اولین اقدام در راستای اجرای ماده 101 قانون اساسی با برش استانی انجام شد.
 
وی ادامه داد: دفتر امور زنان استانداری تهران برنامه ها و طرح های پیشنهادی کلیه ادارات و سازمان ها و دستگاهای اجرایی را در راستای اجرای سند جمع اوری و جمع بندی و در شورای برنامه ریزی و توسعه مطرح کرده است و پس از بحث و بررسی، اجرای بیش از 60 طرح و تخصیص اعتبار سیصد میلیارد ریال به تصویب رسید.
 
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تهران عنوان کرد: این مصوبه شاید راه گشای همه مشکلات زنان نباشد اما قطعا گوشه ای از معضلات اجتماعی و معیشتی را حل خواهد کرد. تصویب سند و به دنبال ان تصویب برنامه و اعتبار مربوطه ، گام بزرگی ست که برای نخستین بار در حوزه عدالت جنسیتی تحقق پذیرفته. امیدواریم مدیران ادارات و سازمان ها و دستگاهای اجرایی با جدیت هرچه تمام تر اعتبار مربوط به برنامه ها یی که پیشنهاد داده اند را از سازمان برنامه و بودجه پیگیری نمایند و وارد فاز اجرایی برنامه ها شوند.
 
انتهای پیام/
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 شهريور 1400
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 119