Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد 134153

توزیع کولر آبی میان خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان تهران

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع 500 دستگاه کولر آبی میان خانواده های تحت حمایت این اداره کل با هم افزایی خیّران خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران، سیدابوالفضل پرپنچی با اشاره به اینکه کمک به تأمین لوازم ضروری زندگی از جمله خدمات این اداره کل به جامعه هدف تحت حمایت است،گفت: هر ساله در ابتدای فصل تابستان و اواسط پاییز خدمات تأمین و تعمیرات لوازم ضروری زندگی از جمله تجهیزات سرمایشی و گرمایشی به خانواده های تحت حمایت ارائه می شود.
وی افزود: در همین جهت با نیازسنجی های انجام شده  500 دستگاه کولر آبی به ارزش دو میلیارد و 400 میلیارد تومان از طریق هم افزایی با خیّران نیک اندیش تامین شده است.
پرپنچی بیان کرد: از این تعداد تاکنون 345 دستگاه کولر آبی میان خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان تهران توزیع شده و مابقی در حال توزیع است.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه در سال 1399، 2 هزار و 468 خانواده با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد و 222 میلیون تومان از خدمات تأمین لوازم ضروری منزل بهره مند شده اند،گفت: خیّران می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق مراجعه حضوری به ادارات کمیته امداد استان تهران در کوتاه ترین زمان ممکن به دست نیازمندان برسانند.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 مرداد 1400
  • ساعت 09
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 99