Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد 134150

مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد: کمک 31 میلیارد تومانی مردم استان تهران در پویش نذر قربانی

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از جمع آوری 31 میلیارد و 290 میلیون تومانی کمک های مردمی به خانواده های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند در پویش نذر قربانی خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران، سید ابوالفضل پرپنچی ضمن تقدیر از مشارکت خیّران و مردم استان تهران در پویش نذر قربانی با ارائه گزارشی از نذورات جمع آوری شده به مناسبت عید سعید قربان،گفت: مردم استان تهران در قالب پویش نذر قربانی بالغ بر 31 میلیارد و 290 میلیون تومان به خانواده های تحت حمایت و نیازمندان کمک کردند.
وی افزود: از این میزان 3میلیارد و 325 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی به کمیته امداد استان تهران ارائه شده و مابقی  از طریق مراکز نیکوکاری زیر نظر این اداره کل جذب و میان نیازمندان توزیع شده است.
پرپنچی بیان کرد: نذورات قربانی متناسب با جمعیت خانواده های تحت حمایت و نیازمندان شناسایی شده بسته بندی و توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران همچنین به اجرای طرح اطعام غدیر به مناسبت عید غدیر خم اشاره کرد و گفت:  با همکاری مراکز نیکوکاری استان تهران  یک میلیون و 115 هزار پرس غذای گرم در سطح استان طبخ و توزیع شد.
وی با بیان اینکه با کمک خیّران و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین 1325 بسته معیشتی میان خانواده های تحت حمایت توزیع شد، بیان کرد: همچنین 25 هزار و 76 بسته معیشتی میان نیازمندان شناسایی شده توسط مراکز نیکوکاری توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: اجرای طرح های حامی آرزوها و شوق دیدار از دیگر برنامه های این اداره کل به مناسبت عید غدیر بود که در همین جهت آرزوی 38 یتیم و فرزند محسنین برآورده شد و همچنین 34 حامی با رعایت پروتکل های بهداشتی با 70 یتیم و فرزند محسنین دیدار و از آنها دلجویی کردند.
وی در پایان به ارسال 100 هزار بسته ماکارونی برای نیازمندان خوزستانی اشاره کرد و گفت: به منظور کمک به خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا ۱۰۰ هزار  بسته ماکارونی از محل کمک های مردمی تأمین و برای توزیع میان نیازمندان به استان خوزستان ارسال شد.
پرپنچی ،افزود: ارزش این میزان ماکارونی ارسال شده  ۵۰۰ میلیون تومان است.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 مرداد 1400
  • ساعت 09
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 89