Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد 134145

شفیعی: احداث مجتمع های اداری در شهرستان های استان تهران در اولویت قرار دارد/ منابع جدید اعتباری برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی در راه است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: احداث مجتمع های اداری در شهرستان های استان تهران در اولویت قرار دارد و این مهم در قالب اجرای طرحی متمرکز توسط اداره کل راه و شهرسازی صورت خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی افزود: به منظور ایجاد مجتمع های اداری در شهرستان های فاقد فضای اداری مناسب نظیر قرچک، پیشوا، قدس و ملارد، مقرر شده اداره کل راه و شهرسازی استان تهران مطالعاتی در این زمینه داشته باشد تا نهایتاً با انجام کار کارشناسی و تخصصی، فرآیند اخذ مجوز کارگروه ماده 23 انجام گیرد.
وی بیان کرد: این امر موجب می شود تا امور احداث مجتمع های اداری در شهرستان ها به صورت متمرکز انجام و و در روند اجرای آن تسریع شود.
این مسئول ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه نیز متعهد می شود در کمترین بازه زمانی با تخصیص اعتبارات لازم، شرایطی فراهم کند تا دو سه سال آینده ادارات بتوانند خدمات بهتری ارائه دهند.
وی گفت: متأسفانه برای شهرستان های تازه تأسیس، پیوست اعتباری و بودجه ای در نظر گرفته نشده بود، به همین دلیل در حال حاضر این شهرستان ها دچار مشکلات متعدد از جمله مشکلات ساختار اداری هستند که این امر نتیجه تصمیمات لحظه ای بوده است.
فرماندار قرچک خاطرنشان کرد رفع گام به گام مشکلات از برکات جلسات کمیته برنامه ریزی است و قرچک باید بتواند با اولیت بندی پروژه ها، به تحقق مطالبات اصلی مردم جامه عمل بپوشاند.
وی افزود: کشور به دلیل کمبود اعتبارات در سال های اخیر، دچار عقب ماندگی در حوزه فعالیت های عمرانی و توسعه ای شد اما با این احوال، بخصوص در دو سال اخیر که شرایط سخت فزاینده ای با شیوع ویروس کرونا همراه بود، هرگز امر خدمت رسانی توسط دستگاه های دولتی متوقف نشد که جای شکر و تقدیر دارد.
وی گفت: منابع اعتباری جدید برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی در شهرستان های استان تهران در راه است که یک فرصت بوده و در صورت ابلاغ می تواند بسیاری از مشکلات را مرتفع کند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 مرداد 1400
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 69
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک