Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد 134140

تقدیر مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران از شهردار باقرشهر

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با ارسال لوح تقدیر از زحمات و تلاش های شهردار باقرشهر در برگزاری دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان تقدیر کرد. 
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ احد جاودانی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با ارسال لوح تقدیر از زحمات و تلاش های سعید استادفرج شهردار باقرشهر در برگزاری دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان تقدیر کرد. 
در بخشی از این لوح آمده است: عرصه پهناور هنر ، آزمون‌گاه معرفت و عشق است و ثمره ی آن ، جوانه های بالندگی هر فرهنگ است که همواره باید آنرا از فرهیختگان و هنرمندانی انتظار داشت که صبر، عشق و تلاش را توشه ی راه رسیدن به بلندای روشن قله های افتخار و سر بلندی فرهنگ و هنر مرز و بوم خویش ساخته اند.                                                                                        
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن ارج گذاری بر تلاش تمامی دست اندرکاران برگزاری دومین جشنواره فیلم کوتاه آسمان ، لازم می داند از زحمات و تلاش دلسوزانه آن شهردار محترم بعنوان مبدع این جشنواره سپاسگزاری نماید . باشد که این دوره از جشنواره برایتان خاطرات خوش ، شیرین و به یاد ماندنی از جمع جوانان مشتاق هنر به ارمغان داشته و حمایت های تان از سینما و نسل جوان و خلاق نوید بخش روزهای روشن در بهره از هنر سینما بعنوان بهترین وسیله برای تاثیر گذاری به جامعه ، زمینه فرهنگ سازی و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه را فراهم آورد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 مرداد 1400
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری باقرشهر
  • تعداد بازدید 69