Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 12 مرداد 1400
کد 134127

عسگری: با پیگیری مستمر استاندار تهران مشکل صنایع و واحدهای تولیدی استان تهران پس از ۵ دهه مرتفع شد/ مصوبه اصلاح قانون استقرار واحدهای صنعتی در شعاع ۱۲۰ کیلومتری استان تهران ابلاغ شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از رفع مشکل صنایع و واحدهای تولیدی استان تهران پس از ۵ دهه با پیگیری مستمر استاندار تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حشمت اله عسگری اظهار داشت: با پیگیری های مستمر استاندار تهران و در پنجاه و دومین جلسه هیئت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب کار مشکل صنایع و واحدهای تولیدی در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران پس از ۵۰ سال مرتفع شد.

وی ادامه داد: صدور مجوز توسعه و نوسازی برای واحد های دارای پروانه بهره برداری و پروانه کسب تولیدی و کارت شناسایی مستقر در داخل و خارج شهرک ها و نواحی صنعتی تا حداکثر دو برابر ظرفیت موجود در زنجیره تولید در عرصه و اعیان موجود با رعایت ضوابط زیست محیطی مربوطه بلامانع است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران خاطرنشان کرد: با تصویب این طرح و حل این معضل قطعا شاهد تحولات بسیار خوبی در تولید و اشتغال استان خواهیم بود و این اقدام گام موثری در راستای تحقق شعار سال باعث مانع زدایی و پشتیبانی برای تولید خواهد بود.

لازم به ذکر است این مصوبه توسط وزیر اقتصاد امروز ۱۲ مردادماه ۱۴۰۰ ابلاغ شد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 مرداد 1400
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 93