Aa
يکشنبه 28 شهريور 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 12 مرداد 1400
کد 134124

تشکر و قدردانی معاون استاندار تهران از ابراز همدردی استاندار، مسئولان، همکاران و مردم

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با صدور پیامی از ابراز همدردی استاندار تهران، مسئولان، همکاران و مردم تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حمیدرضا گودرزی با صدور پیامی از ابراز همدردی استاندار تهران، مسئولان، همکاران و مردم تشکر و قدردانی کرد؛ در این پیام آمده است:

شکر خداوند متعال را که اشرف مخلوقات خویش را آفرید تا نوع بشر، عیار عبودیتش را به محک دنیا آزموده و به دلخواه خود راه رشد و سعادت و یا بیراهه شقاوت را بپیماید. بانگ «الرحیل» با طنین «کل نفس ذائقه الموت» ندایی قدسی است که همه انسانها دیر یا زود آن را به گوش جان می شنوند. خوشا آنانکه مست صهبای «ارجعی الی ربک راضیه مرضیه» شوند و از رنج دنیا رها گردند اما فراق پدر برای بنده و بستگان، سخت و تلخ است.

آنچه در این میان پس از لطف بیکران خدای بزرگ، تسلی بخش خاطر بازماندگان است ابراز محبت و اظهار لطف دوستان و همکاران است که از آلام می کاهد.

اینجانب صمیمانه از همه عزیزان و بزرگوارانی که با صدور پیام، تماس تلفنی و حضور در مراسم تشییع و تدفین، ختم پدر اینجانب، مراتب همدردی خود را ابراز نموده اند به ویژه از استاندار محترم، معاونان محترم استاندار، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه محترم، روحانیت معزز و خانواده شهدا، بنیاد شهید و امورایثارگران، فرمانداران، بخشداران و شهرداران محترم، مدیران کل استان و استانداری و مشاوران محترم استاندار، شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، سایر مسئولان ، و همکاران گرامی استانداری و همه عزیزانی که اظهار لطف و محبت نموده اند تشکر و قدردانی می نمایم؛ خداوند سبحان به شما بزرگواران طول عمر با عزت عنایت فرماید.

با احترام
حمیدرضا گودرزی
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 مرداد 1400
  • ساعت 15
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 461