Aa
پنجشنبه 14 مرداد 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 27 تير 1400
کد 133726

شهردار کیلان معارفه شد

مراسم معارفه شهردار کیلان با حضور مدیرکل دفتر امور شهری استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، ظهر امروز در نشستی با حضور طاهری‌نسب، مدیرکل دفتر امور شهری استانداری تهران، علی کاظمی به عنوان شهردار کیلان معارفه شد.

بر این اساس علی کاظمی که پیش از این سرپرستی شهرداری کیلان را بر عهده داشت، با حکم محسنی‌بندپی، استاندار تهران به عنوان شهردار کیلان منصوب و معرفی شد.

*حذف کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها در دستور کار است/ شهرداری‌ها دنبال شناسایی درآمد پایدار باشند

طاهری‌نسب، مدیرکل امور شهری استانداری تهران در نشست معارفه شهردار کیلان اظهار داشت: مدیران باید در کنار مدیریت شهری، برخی شاخص‌های لازم را داشته باشند تا در پیشبرد اهداف امور مربوط به شهرداری و شهرسازی موفق شوند.

وی افزود: یکی از مسائلی که همواره مورد توجه بوده، ایجاد منابع درآمدی پایدار است.

مدیرکل امور شهری استانداری تهران بیان کرد: شهرداران باید برای شناسایی درآمدهای پایدار تلاش کنند که این یک گام استراتژیک برای مدیریت شهری است.

طاهری نسب بیان کرد: امروز دیگر باید بحث شهرفروشی را کنار بگذاریم، یعنی مدیر شهری باید به دنبال درآمد پایدار باشد.

وی تصریح کرد: در آینده بسیار نزدیک دیگر کمیسیون ماده ۱۰۰ در شهرداری‌ها وجود ندارد و از اکنون مدیران شهری باید به دنبال شناسایی درآمدهای پایدار باشند‌.

مدیرکل امور شهری استانداری تهران گفت: لایحه حذف کمیسیون ماده ۱۰۰ به مجلس رفته و به زودی به تصویب می‌رسد و تمام ساخت‌وسازهای غیرمجازی که در چند سال ساخته شده، با پیشنهاد وزارت کشور جریمه آنها پنج برابر قیمت روز انجام می‌شود و دیگر بعد از آن هیچ ماده ۱۰۰ وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 27 تير 1400
  • ساعت 07
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 81
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری دماوند