Aa
پنجشنبه 14 مرداد 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 20 تير 1400
کد 133452

چراغعلی: پیگیری اراضی ۴۰ هکتاری منطقه ۱۹ تهران/ حل مشکل فاضلاب منطقه ۱۹ تسریع می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: پیگیر اراضی ۴۰ هکتاری منطقه ۱۹ تهران در شورای عالی هستیم تا بتوانیم مشکلات آن را رفع کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ عبدالرضا چراغعلی در پنجاه و ششمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران در مورد مشکلات منطقه ۱۹ اظهار داشت: با توجه بررسی های صورت گرفته، منطقه ۱۹ از مناطقی است که بایستی شهرداری تهران توجه بیشتری داشته باشد و می طلبد که نگاه های استانی به این منطقه در مقایسه با سایر مناطقی که در سطح شهر تهران است، بیشتر باشد؛ همچنین پیگیر اراضی ۴۰ هکتاری این منطقه در شورای عالی هستیم تا بتوانیم مشکلات آن را رفع کنیم.

وی به موضوع فاضلاب منطقه ۱۹ اشاره کرد و افزود: در رابطه با موضوع فاضلاب در منطقه «فیروز بهرام» پروژه عظیمی صورت گرفته است که بیش از دو میلیون یورو فقط بانک های اسلامی کمک کردند و امیدواریم از نظر فنی بتوانند سهمی را برای این منطقه قائل شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: با این کار امیدواریم که بخش قابل توجهی از مشکلات حل شود، ولی اگر امکان آن وجود نداشت، تلاش می کنیم تا در رابطه با فاضلاب بازار میوه و تره بار بتوانیم بخشی از مشکلات آن را حل کنیم.

چراغعلی سپس گفت: در رابطه با موضوعات مربوط به پاسگاه و مقر نیروی انتظامی و همچنین موضوع آب تلاش می کنیم تا مشکلات را با فرماندار تهران در میان بگذاریم تا تصمیماتی در این موارد بگیرند.

وی با بیان اینکه شهرداری ها جزو سازمان هایی هستند که اگر ساعتی خدمات رسانی آنها با مشکل مواجه شود چالش های بزرگی برای شهروندان به وجود می آید، تصریح کرد: خدماتی که شهرداری ها انجام می دهند، بسیار مهم است و حتما بایستی سایر دستگاه ها نیز به این ارگان کمک کنند.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 تير 1400
  • ساعت 10
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 225