Aa
دوشنبه 4 مرداد 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 23 خرداد 1400
کد 132320

تاکید استاندار تهران بر اجرایی شدن مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه/ فعالیت مجتمع صنفی مصنوعات فلزی در ری تسهیل می شود

استاندار تهران با اشاره به ۱۷۳ مصوبه در شورای برنامه ریزی و توسعه گفت: تاکنون در مورد ۷۴ مصوبه پاسخ دریافت شده و یک هفته مهلت داده شد تا دستگاه ها آخرین وضعیت را اعلام کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران با اشاره به موارد مطرح شده در این جلسه اظهار داشت: صورتجلسه کارگروه امور زیربنایی در مورد محدوده و حریم شهر دماوند و مشاع مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد پس از تحقق مفاد مطرح شده از نظر شورای برنامه ریزی مصوب تلقی شود.

وی ادامه داد: در مورد مجتمع های صنفی در اسلامشهر از جمله مجتمع‌های آبکاران و سنگتراشان مقرر شد در صورت طی مراحل قانونی مورد تصویب قرار گیرد.

استاندار تهران در مورد پیگیری مصوبات شورای برنامه ریزی توسط دستگاه‌ها عنوان کرد: ۱۷۳ مصوبه در شورای برنامه ریزی و توسعه مطرح شده که تاکنون در مورد ۷۴ مصوبه پاسخ دریافت شده و یک هفته مهلت داده شد تا دستگاه ها آخرین وضعیت را اعلام کنند چراکه مصوبات شورای برنامه‌ریزی توسعه باید اجرایی شود.

محسنی بندپی سپس در مورد مجتمع صنفی مصنوعات فلزی، برودتی و الکترومکانیک در شهرستان ری گفت: استعلامات لازم در راستای تسهیل فعالیت این مجتمع صنفی انجام می شود و اگر مشکلی نبود مراحل قانونی آن طی خواهد شد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 23 خرداد 1400
  • ساعت 16
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 49