Aa
پنجشنبه 14 مرداد 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 22 خرداد 1400
کد 132245

فرماندار تهران: نامزدهای انتخابات شوراها از هرگونه تجمع و آسیب رسان به سلامت شهروندان پرهیز کنند

نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از هرگونه تجمعی که موجب آسیب رساندن به سلامت شهروندان می شود پرهیز نمایند.
 به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران ، "عیسی فرهادی "فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران خطاب به داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: به نامزدهای انتخابات شوراها توصیه می‌کنم در تبلیغات انتخابات خویش سلامت مردم را در اولویت برنامه خود قرار دهند.
وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را وظیفه آحاد جامعه دانست و افزود: نامزدهای انتخابات باید از هر گونه تجمعی که موجب آسیب رساندن به سلامت شهروندان می‌شود، پرهیز نمایند.
ایشان با اشاره به لزوم توجه به شیوه‌های جدید تبلیغات، گفت: نامزدهای انتخابات با شیوه های جدیدتر و همچنین با استفاده از فضای مجازی، تبلیغات خود را انجام دهند و مردم هم قطعا با شناخت کافی می توانند گزینه های مورد نظرشان را انتخاب کنند.
فرهادی افزود: هرگونه اقدام در زمینه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به منزله تخلف انتخاباتی می‌باشد و حتما برخوردهای لازم با کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، انجام می‌شود.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه تهران همچنین بر موضوع آموزش مجریان انتخابات تاکید کرد و افزود: آموزش یکی از مراحل مهم در برگزاری انتخابات است. کمیته حقوقی ستاد انتخابات و بازرسی  به منظور بررسی تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است و اگر گزارشی در این زمینه ارائه شود، حتما رسیدگی  و برخوردهای لازم با تخلفات صورت می گیرد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 خرداد 1400
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 11
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری تهران