Aa
پنجشنبه 14 مرداد 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 22 خرداد 1400
کد 132242

اخطیبی: جرای قانون مهمترین وظیفه نمایندگان فرماندار باشد/ صیانت از آرای مردم مقوله مهم انتخابات 28 خردادماه است/ رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رأی با حساسیت پیگیری شود

فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: عمل به قانون و رعایت اصل بی طرفی برای تمامی عوامل اجرایی انتخابات بخصوص نمایندگان فرماندار مورد تأکید بوده در همین راستا باید اجرای قانون مهمترین وظیفه مجریان در شعب اخذ رأی باشد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جمع نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی انتخابات 28 خردادماه گفت: برگزاری بدون نقص فرآیند انتخابات در روز رأی گیری ایجاب می کند که از نیروهای باتجربه استفاده شود، به همین منظور ستاد انتخابات شهرستان با برنامه ریزی صورت گرفته، افراد صاحب تجربه و توانمندی را برای 153 شعبه اخذ رأی شهری و روستایی درنظر گرفته است.
وی بیان کرد: باید تمام توجه نمایندگان فرماندار و مجریان انتخابات معطوف به رعایت قوانین و مقررات و در راستای برگزاری انتخاباتی با شکوه باشد و همچنین باید به اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم توجه جدی شود.
فرماندار اظهار داشت: امسال انتخابات به دلیل شرایط کرونا متفاوت برگزار می شود، بیشترین مسئولیت شعب نیز در روز رأی‌گیری بر عهده نمایندگان فرماندار است و به‌عنوان مدیر آن شعبه هرگز نباید به بیماری همه گیر کووید 19 بی توجهی کنند.
وی افزود: در کنار برگزاری انتخابات، سلامت مردم و پیشگیری از ابتلای آنان به ویروس کرونا از اولویت های ماست، در این باره نیز ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت کشور برنامه ریزی های لازم را داشته تا در تمامی شعب پروتکل های بهداشتی با دقت و حساسیت ویژه اجرا شود.
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 خرداد 1400
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 17
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک