Aa
پنجشنبه 1 مهر 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 22 خرداد 1400
کد 132226

جلسه ستاد انتخابات ورامین برگزار شد

جلسه ستاد انتخابات شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، در این جلسه که با حضوی تقوی معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات، توسلی معاون برنامه ریزی و مسوول کمیته پشتیبانی ،کارخانه معاون عمرانی و رئیس هیأت بازرسی، خدادادی بخشدار جوادآباد، میری مدیر روابط عمومی و مسوول کمیته اطلاع رسانی، هاشم پور مدیر حراست و مسوول کمیته امنیتی و دیگر اعضا برگزار شد، مسائل مربوط به برگزاری انتخابات مورد بررسی قرار گرفت.
فرماندار ورامین در این جلسه اظهار داشت: هفته منتهی به انتخابات، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همه مسوولان کمیته ها باید تمام توان خود را برای رفع تمامی مسائل به کار ببندند تا روز انتخابات، هیچ مشکلی در این روز به وجود نیاید.
حسین کاغذلو افزود: در روزهای منتهی به انتخابات، تمامی مسائل و مشکلات به خوبی رصد و برطرف شود تا در روز انتخابات، هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.
وی با تأکید بر لزوم آموزش تمامی عوامل برگزاری انتخابات گفت: به منظور جلوگیری از ازدحام افراد و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، دوره های آموزشی به صورت غیرحضور و با استفاده از بستر فضای مجازی انجام می شود.
وی گفت: در جریان ثبت نام از افراد برای همکاری با ستاد انتخابات، با طراحی سامانه جامع، متقاضیان درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت و مدارک خود را بازگذاری کردند و هیچ فردی به محل فرمانداری و ستاد انتخابات مراجعه نکرد.
 

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 خرداد 1400
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 22
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری ورامین