Aa
پنجشنبه 14 مرداد 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 22 خرداد 1400
کد 132202

فرماندار اسلامشهر: معلمان سفیران نظام برای تشویق مردم به حضور در پای صندوق های رای باشند/ قهر با صندوق رای دردی را دوا نمی کند/ فراموش نکنیم در نظام ولایی زندگی می کنیم

فرماندار اسلامشهر گفت: با توجه به جایگاه اجتماعی و نفوذ کلام معلمان در جامعه امیدواریم این قشر فرهیخته سفیران نظام برای تشویق مردم به حضور در پای صندوق های رای باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه مشترک شورای آموزش و پرورش اسلامشهر و چهاردانگه سخن می گفت با بیان اینکه قهر با صندوق رای دردی را دوا نمی کند، اظهار داشت: نباید به بهانه انتخابات خدمات 42 ساله نظام را نادیده گرفته و سیاه نمایی کنیم. مردم علاوه بر فشارهای اقتصادی و مشکلات معیشتی از افراط ها و تفریط ها خسته اند، فراموش نکنیم ما در نظام ولایی زندگی می کنیم.
وی ضمن قدردانی از معلمان، مدیران و کادر آموزشی شهرستان که در روند برگزاری انتخابات مشارکت دارند، گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای یک اصل مهم است و اگر می خواهیم فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت مشارکت مردم در انتخابات را اجرایی کنیم باید در این زمینه تلاش کنیم.
فرماندار اسلامشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره اینکه در سالهای اخیر کمبود نیروی انسانی یکی از مشکلات مهم آموزش و پرورش شهرستان بوده افزود: با بازنشست شدن 12 دردصد معلمان در سال جاری این مشکل مضاعف خواهد شد و پیگیری ها از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان تهران و وزارتخانه مربوطه در حال انجام است تا نیروی انسانی مورد نیاز شهرستان تامین شود.
وی با بیان اینکه در حوزه مدرسه سازی در شهرستان اقدامات ارزشمندی صورت گرفته و تا مهرماه نیز سه مدرسه جدید در اسلامشهر افتتاح خواهد شد ادامه داد: علیرغم مشکلاتی که شیوع کرونا به همراه داشت در حوزه تعلیم و تعلم نیز مدیران آموزش و پرورش اسلامشهر و چهاردانگه توفیقاتی بسیاری داشتند که قابل تقدیر است.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 خرداد 1400
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 11
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر