Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 132115

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: اختصاص ۳۲۲۰ میلیارد تومان جهت تامین آب شرب استان ها/ ظرفیت های قانون مدیریت بحران مورد توجه قرار گیرد

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ۳۲۲۰ میلیارد تومان با توافق سازمان برنامه و بودجه به تامین آب شرب اختصاص پیدا کرده که بر اساس نیاز استان ها توزیع شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، اسماعیل نجار در دومین نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری های کشور در مورد قانون مدیریت بحران اظهار داشت: در پایان سال ۹۲ قانون رو به اتمام بود و در نظر داشتیم که تا پایان سال ۹۳ تمدید و بازنگری در آن صورت گیرد که انجام و به دولت فرستاده شد و در فروردین سال ۹۴ تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

وی عنوان کرد: ۵۰ ماه در مجلس طول کشید که این قانون تصویب، نهایی و ابلاغ شود و در تاریخ ۴ شهریورماه ۹۸ توسط رئیس جمهوری ابلاغ شد؛ هر چند که نکات قابل توجهی نسبت به آن وجود داشت.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور عنوان کرد: باید از ظرفیت این قانون استفاده کرد و ظرفیت ها مورد بررسی قرار گیرد و در این زمینه مطالبه گری صورت گیرد.

نجار سپس گفت: با توجه به خشکسالی ۳۲۲۰ میلیارد تومان با توافق سازمان برنامه و بودجه به تامین آب شرب اختصاص پیدا کرده که بر اساس نیاز استان ها توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: ۵۵۰۰ میلیارد تومان برای بخش کشاورزی، ۲ هزار میلیارد جهت اعمال بند خ ماده ۳۰، ۱۵۰۰ میلیارد برای تملک و ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 46