Aa
پنجشنبه 1 مهر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 132114

فضای پرشور انتخابات در اسلامشهر

اورینب مسرور گفت: شور انتخابات درفضای عمومی جامعه و سطح شهر آغاز شده است.
اورینب رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر در یکصد و پنجمین نشست رسمی شورا که با حضور اکثریت اعضا، سرپرست و مدیران شهرداری و اصحاب رسانه برگزار شد، با اشاره به فضای پرشور انتخابات اظهار داشت: الحمدلله شور انتخابات در فضای عمومی جامعه آغاز شده و همه آحاد مردم خود را برای حضوری حماسی آماده می کنند و امیدوارم شاهد حضور پرشور مردم اسلامشهر در پای صندوق‌های رای باشیم که قطعا نوید خیر برای شهر و مردم عزیزمان خواهد داشت .
 وی‌گفت: از همشهریان عزیز می خواهم با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای کمک کنند تا در مسیر عمران و آبادانی شهر و کشورمان گام برداریم.
 رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر ضمن قدردانی از هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات تاکید کرد: از هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، هیئت اجرایی، استاندار و فرماندار اسلامشهر که در مسیر احراز صلاحیت کاندیداهای شورای اسلامی شهر بر اساس قانون مساعدت کردند، کمال تشکر را داریم.
 وی افزود: خدا را شاکریم که پروژه‌های عمرانی سطح شهر با جدیت دنبال می‌شود و تاکنون هیچ فعالیت عمرانی تعطیل نشده و از مجموعه مدیریت شهری بابت این موضوع تشکر می کنم.
 در یکصد و پنجمین نشست رسمی شورا ۵ لایحه مورد بررسی و تبادل نظر اعضای شورای شهر قرار گرفت که ۴ لایحه پس از اعلام نظر کمیسیون های مربوطه مورد موافقت قرار گرفته و تصویب شد.
 بررسی نامه فرمانداری اسلامشهر در خصوص اعلام نظر پیرامون مصوبات یکصد و سومین جلسه رسمی شورا از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست امروز بود.
 در ادامه جلسه لایحه دو فوریتی شهرداری موضوع درخواست سازمان حمل و نقل بار و مسافر مبنی بر صدور مجوز اختصاص ۶۰۰ دستگاه خودرو سواری و ۴۰ دستگاه اتوبوس با راننده جهت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به منظور هرچه باشکوه تر برگزار شدن انتخابات مطرح شد که مورد موافقت اعضای شورای شهر قرار گرفت.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • ساعت 14
  • توسط شهرداری اسلامشهر - استان تهران
  • تعداد بازدید 58