Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 132109

معاون عمرانی استاندار تهران: اولویت اتمام پروژه های نیمه تمام تا پایان دولت/ مسکن مهر استان تهران تا پایان شهریور تکمیل می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: مهم ترین اولویت ما اتمام مسکن مهر است که تعهد کرده ایم و تا پایان شهریور ماه این امر محقق شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در دومین نشست معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری های کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه به ایام پایان کار دولت نزدیک می شویم تمام تلاش ها معطوف به تکمیل پروژه های نیمه تمام شده و این کار در اولویت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: برخی مشکلات زیست محیطی و استعلام های لازم در برخی پروژه ها همچون احداث مترو و راه سازی مشکلاتی را ایجاد کرده که در حال حل و فصل آنها هستیم اما در این جلسه با حضور معاونین عمرانی سراسر کشور تبادل تجربیات و نظرات در این حوزه انجام خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران خاطرنشان کرد: در این جلسه تبادل نظرها در مورد تحویل شهرداری ها و شوراها به دولت سیزدهم نیز انجام می شود تا به نحو احسن این کار صورت گیرد. چراغعلی سپس گفت: مهم ترین بحث ما اتمام مسکن مهر است که تعهد کرده ایم تا پایان شهریور ماه این امر محقق شود و اقدامات با کیفیت و سرعت قابل قبول پیگیری شود. انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 58