Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 132100

مطالبه گری استاندار تهران در راستای بازیابی نقش معاونین عمرانی در شورای برنامه ریزی و توسعه/ پیشبرد اقدامات منوط به توسعه اختیارات است

استاندار تهران گفت: اختیار معاونان عمرانی استانداری ها در شورای برنامه ریزی و توسعه به سبب افزایش اختیارات سازمان برنامه و بودجه کاهش پیدا کرده که مطالبه جدی بازگرداندن نقش معاونان عمرانی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در دومین نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری های کشور در مورد وضعیت استان اظهار داشت: ۴.۵ میلیون نفر جمعیت استان تهران در بافت‌های ناکارآمد و فرسوده سکونت دارند که ۳۲ درصد جمعیت را شامل می شود.

وی تصریح کرد: اختیار استانداران و معاونان عمرانی استانداری در شورای برنامه ریزی و توسعه به سبب افزایش اختیارات سازمان برنامه و بودجه کاهش پیدا کرده که مطالبه جدی بازگرداندن نقش معاونان عمرانی است.

استاندار تهران افزود: در حال حاضر کمیسیون‌های ماده ۹۹ و ۱۰۰ طبق روال قدیمی، کارآیی خود را از دست داده اند و باید در این زمینه تجدید نظر کرد در همین زمینه تفاهم نامه ای با سازمان جغرافیایی در استان تهران انجام شده که هر ۴۸ ساعت تغییرات نشان داده می‌شود تا از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری شود. انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • ساعت 10
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 54