Aa
پنجشنبه 14 مرداد 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 132089

مدیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد؛ کمک 165میلیارد تومانی مردم ،خیّران و نهادها در پویش ایران همدل

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: با اجرای پویش ایران همدل، خیّران و نهادها و گروه های جهادی بالغ بر 165 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.
به گزارش اداره رواب عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران، سیدابوالفضل پرپنچی با تشریح عملکرد این نهاد در مرحله سوم پویش ایران همدل، افزود: سومین مرحله پویش ایران همدل با همراهی مردم، خیران و نهادها و گروه های جهادی، مراکز نیکوکاری و ... در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد.
وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان در قالب پویش ایران همدل بالغ بر 165میلیارد تومان به نیازمندان در قالب غذای گرم،افطاری ساده و بسته معیشتی کمک شد،گفت: سومین مرحله پویش ایران همدل بعد از فرمان مقام معظم رهبری با همراهی مردم، خیران و نهادها در طول ماه مبارک رمضان برگزار شد.
پرپنچی،ادامه داد: در همین جهت یک میلیون و 800 هزار وعده غذای گرم و 560 هزار افطاری ساده میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به فعالیت 300 آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی، عنوان کرد: 9 هزار و 666 نیروی داوطلب و جهادی در تهیه و توزیع بسته‌های غذایی مشارکت داشتند.
وی،گفت: میزان کمک‌های مردم، خیّران،نهادها و سازمان و گروه های جهادی، مراکز نیکوکاری و ... در پویش ایران همدل در ماه رمضان امسال نسبت به سال گذشته در همین مدت زمان 84 درصد رشد داشته است.
پرپنچی با تقدیر از مشارکت مردم، خیّران، سازمانها و نهادها در اجرای سومین مرحله پویش ایران همدل گفت: این پویش به لطف خداوند و با همراهی مردم نیکوکار در مقاطع خاص ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • ساعت 08
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 49