Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 18 خرداد 1400
کد 132046

توضیحات رئیس ستاد انتخابات استان تهران در مورد آغاز و پایان تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی/ اقلام و تعرفه‌های انتخاباتی توزیع شد

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: همه اقلام و تعرفه‌های انتخاباتی توزیع شده و در مکان های مخصوص در فرمانداری ها تا روز برگزاری انتخابات محفوظ است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ شکراله حسن بیگی با اشاره به آغاز فرایند تبلیغات شوراهای اسلامی و میان دوره ای مجلس از بیستم خرداد ماه اظهار داشت: اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده برای ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی طبق جدول زمان بندی شده می بایست تا ۱۹ خرداد توسط فرمانداران منتشر شود.

وی افزود: همه اقلام و تعرفه‌های انتخاباتی توزیع شده و در مکان های مخصوص در فرمانداری ها تا روز برگزاری انتخابات محفوظ است.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران خاطر نشان کرد: عملا تبلیغات انتخاباتی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در زمان قانونی و مقرر از بیستم خرداد آغاز تا ۲۶خرداد ماه ادامه خواهد داشت؛ این در حالی است که روز ۲۷خرداد ماه و بیست و چهار ساعت قبل از آغاز انتخابات تبلیغات ممنون است.

حسن بیگی در مورد انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای مجلس خبرگان نیز گفت: تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری از ۷ خرداد آغاز شده و تبلیغات 
میان دوره ای مجلس خبرگان نیز از سیزدهم آغاز شده است که تا ۲۶ خردادماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به نقش پررنگ فضای مجازی در تبلیغات انتخاباتی عنوان کرد: به واسطه شرایط کرونایی در این دوره تبلیغات بیشتر در فضای مجازی بوده است و کمتر شاهد برگزاری جلسات و تبلیغات حضوری نامزدها هستیم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 خرداد 1400
  • ساعت 13
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 62