Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1400
کد 131947

زیرسازی و بهسازی معابر شهرک های تازه تاسیس شهر کهریزک

حسین محمدی فرد، سرپرست شهرداری کهریزک مناسب سازی معابر شهر کهریزک را از اولویت های حوزه فنی و عمران مدیریت شهرداری کهریزک برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ حسین محمدی فرد، سرپرست شهرداری کهریزک مناسب سازی معابر شهر کهریزک را از اولویت های حوزه فنی و عمران مدیریت شهرداری کهریزک برشمرد.
وی با اعلام این خبر گفت: باتوجه به درخواست مکرر اهالی و بازدیدهای میدانی انجام شده از سطح شهر، اجرای عملیات عمرانی جداول، زیرسازی و آسفالت معابر اراضی غربی دادگستری، فلاحتی، ندیم و اخلاقی درحال اجراست.
سرپرست شهرداری کهریزک خاطرنشان کرد: دراین پروژه عمرانی ۵ هزار متر مربع عملیات زیرسازی برای توزیع آسفالت و احداث یکهزار متر طول جداول نهر و کانیو صورت گرفته است.
محمدی فرد در ادامه افزود: به منظور مناسب سازی مسیر تردد اهالی و رانندگان یکهزار و ۱۰۰ تن آسفالت در معابر مذکور توزیع و روکش آسفالت انجام شد.
وی اظهار داشت: اجرای این عملیات عمرانی بخش قابل توجهی از مشکلات عمرانی ساکنان محلات شهر را مرتفع کرده است و اجرای طرح مناسب سازی سایر معابر شهر به ویژه در محلات تازه تاسیس و فرسوده و حاشیه ای شهر به عنوان یک اولویت حوزه مدیریت شهرداری در فهرست برنامه های آتی قرار دارد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 خرداد 1400
  • ساعت 10
  • توسط شهرداری کهریزک
  • تعداد بازدید 57