Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1400
کد 131745

رضوان: اختصاص ۲ درصد بودجه دستگاه های اجرایی به پدافند غیرعامل بر اساس قانون بودجه ۱۴۰۰/ سند پدافند پرتوی استان تهران تدوین می شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران گفت: طبق بودجه ۱۴۰۰ دستگاه های اجرایی می توانند ۲ درصد از اعتبارات خود را جهت پدافند غیرعامل هزینه کنند که ظرفیت بسیار خوبی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ علی رضوان در جلسه شورای پدافند غیرعامل با اشاره به عملکرد سال ۹۹ اظهار داشت: جلسات پدافند به صورت متناوب برگزار شده و ۱۰ مورد از مصوبات استان و ۲۵۱ مصوبه شهرستان ها اجرا شده است.

وی ادامه داد: ۱۴۹۸ ساعت دوره آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس در حوزه پدافند غیرعامل برگزار شده، ضمن اینکه کارگروه های تخصصی نیز مورد توجه جدی قرار گرفته است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران در مورد برنامه های ۱۴۰۰ عنوان کرد: شناسایی و کاهش آسیب پذیری زیرساخت ها، برگزاری رزمایش های زیستی، شیمیایی، پرتوی و سایبری و برگزاری ۱۰ دوره تخصصی به صورت ماهانه در دستورکار قرار دارد.

رضوان سپس گفت: در بودجه ۱۴۰۰ پیش بینی شده که دستگاه های اجرایی می توانند ۲ درصد از اعتبارات خود را جهت پدافند غیرعامل هزینه کنند که ظرفیت بسیار خوبی است.

وی همچنین تصریح کرد: تهیه بانک اطلاعاتی در دو حوزه پرتویی و شیمیایی پیگیری می شود تا بر اساس آن بتوانیم سند پدافند پرتوی استان را تنظیم و تهیه کنیم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 11 خرداد 1400
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 129