Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد 130949

تبریک استاندار تهران به همکاران روابط عمومی استانداری تهران/ محسنی بندپی: تقویت جایگاه روابط عمومی اهمیت مضاعفی دارد

استاندار تهران با اشاره به نقش مهم روابط عمومی در انعکاس اقدامات بر لزوم تقویت جایگاه روابط عمومی تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران همراه با غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران، پهبد پورشبانان مشاور استاندار تهران با حضور در دفتر مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران؛ این روز را به همکاران این حوزه تبریک گفت.
 
محسنی بندپی در این دیدار اظهار داشت: نقش آفرینی و جایگاه ویژه روابط عمومی در سازمان‌ها و دستگاه ها به ویژه استانداری با بهره‌گیری از تکنولوژی و فناوری‌های نو ظهور و دقت و سرعت در امر اطلاع رسانی و ارتباط موفق با مخاطبان بیش از پیش اهمیت دارد.

وی افزود: روابط عمومی هوشمند و به روز، این فرصت را به هر مجموعه ای می‌دهد تا ضمن دریافت مطالبات جامعه هدف و مخاطبان خود از یک سو، خدمت و وظایف سازمان خود را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کرده و از توان، ظرفیت و جایگاه رسانه‌ها برای آگاهی بخشی عمومی بیشتر بهره ببرد.

استاندار تهران سپس خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط موجود اعم از تحریم‌های ظالمانه دشمنان، تنگناها، محدودیت ها و مضیقه های موجود و مساله فراگیر کرونا، از جامعه رسانه‌ای و مسئولان روابط عمومی انتظار می رود تا نهایت تلاش خود را برای امید آفرینی، جلب مشارکت مردم در انتخابات بکار گیرند.

در ادامه مجتبی مرادی نوروزی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران ضمن تقدیر از توجه استاندار تهران به حوزه روابط عمومی عنوان کرد: تلاش مجموعه روابط عمومی انعکاس اقدامات و تلاش های مدیران استان در حوزه های مختلف است.

وی همچنین با اشاره به اهمیت انتخابات ۱۴۰۰ تاکید کرد: با هم افزایی و همراهی روابط عمومی های استان و رسانه ها تلاش می کنیم تا با امیدآفرینی در جامعه زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 82