Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد 130934

تفاهم کمیته امداد استان تهران و انجمن حمایت زندانیان برای ارائه خدمات به خانواده‌های زندانیان نیازمند

کمیته امداد استان تهران و انجمن حمایت زندانیان مرکز،با هدف توانمندسازی و ارائه خدمات به خانواده‌های زندانیان نیازمند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران، سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداداستان تهران و جبار باقری، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز با حضور حمید رضا علی اکبری، مدیرکل خدمات مددکاری کمیته امداد به منظور ساماندهی نظام حمایتی،کنترل آسیب‌های اجتماعی و حمایت بهتر از خانواده‌های زندانیان نیازمند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

پرپنچی با اعلام جزئیات این تفاهم نامه،گفت:توانمندسازی، ایجاد روحیه استقلال،خودباوری و مقبولیت اجتماعی از مهمترین ابعاد این تفاهم‌نامه است.

وی، افزود: براساس این تفاهم‌نامه،خانواده‌های زندانیان فاقد بیمه از خدمات درمانی برخوردار می‌شوند. همچنین ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، اردویی از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه برای جامعه هدف است.

پرپنچی،ادامه داد: ارائه خدمات مشاوره‌ و برگزاری دوره‌های مهارت‌افزایی از دیگر زمینه‌های همکاری با انجمن حمایت از زندانیان است و محصولات تولیدی خانواده‌های زندانیان و زندانیان آزاد شده، در فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های  این نهاد عرضه خواهد شد.

انتهای پیام
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  • ساعت 09
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 69