Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
کد 130795

آیین افتتاحیه خانه هلال روستای پیغمبر در شهرستان رباط کریم

آیین افتتاح خانه هلال روستای پیغمبر با حضور مسئولان شهرستان رباط کریم برگزار شد.

به گزارش عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان رباط کریم، در آئین این افتتاحیه که با حضور دکتر نظری بخشدارمرکزی؛ کمال متقیان معاون امور جوانان؛ قیطانی رئیس اداره جوانان و دانشجویی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران؛ سلیمی دهیار روستای پیغمبر؛ اعضای شورای روستا، مسئولین اعضای جوانان و داوطلبان درسومین روز از هفته هلال احمر برگزارشد.
 هادی رحیمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رباط کریم افزود: در حاشیه برنامه دکتر نظری ضمن تبریک هفته هلال احمر و تقدیر از فعالیت ها و عملکرد  این جمعیت از افتتاح و گسترش خانه هلال در روستا ها و مراکز استقبال کرد و اعلام نمود با توجه به وجود ساختمان های فرسوده و قدیمی نیاز به راه اندازی خانه هلال کرد. 
در ادامه کمال متقیان معاون امور جوانان ضمن تقدیر و تشکر از اجرای برنامه در راستای اهداف و رسالت تاسیس خانه های هلال در سراسرکشور افزود درکنار آموزش کمک های اولیه جهت توانمندسازی روستائیان در مواجهه با مخاطرات می باشد در همین راستا جوانان روستا می توانند در قالب کانون های جوانان روستایی جهت ارائه برنامه های فرهنگی ،کمک فراوانی در راستای رسیدن به این اهداف برشمرده اند. 
هادی رحیمی  رئیس هلال احمر رباط کریم ضمن تشکر از بخشدار و معاونت جوانان استان از حضور در این برنامه گفت: حضور مسئولین استانی و شهرستانی می تواند باعث انگیزه و توسعه این گونه برنامه ها شود
وی در پایان با ابلاغ حکم به سرکار خانم امینی ایشان را بعنوان مسئول خانه هلال روستای پیغمبر برگزید.

 

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 26
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری رباط کریم