Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
کد 130775

توقیف یک دستگاه پمپ آب غیر مجاز در شهرستان اسلامشهر

مدیر امور منابع آب شهرستان اسلامشهر از جمع آوری و توقیف یک دستگاه پمپ آب غیر مجاز و منصوبات آن در حوزه عملکرد این امورخبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "عبدالکریم خلجی" با بیان این خبر، افزود : در راستای عمل به قانون توزیع عادلانه آب و پیشگیری از برداشت غیر مجاز آب از سوی بهره برداران غیر حقابه بر، کارشناسان این امور با پیگیری های مستمر، یک دستگاه پمپ آب غیر مجاز را شناسایی و توقیف نمودند.
 خلجی با بیان اینکه این پمپ با لوله آبده به قطر متوسط 3  اینچ و میزان آبدهی 15 لیتر در ثانیه در حاشیه رودخانه کرج واقع در محدوده اراضی علی آباد طپانچه اسلامشهر شناسایی و توقیف شد، تصریح کرد: بر اساس قانون توزیع عادلانه آب، نگهداری و استفاده از دستگاه های حفاری و برداشت آب بدون داشتن مجوز تخلف بوده و با قاطعیت با آن برخورد می شود.
وی با اشاره به همکاری تنگاتنگ دستگاه قضا با این امور در برخورد با تخلفات انجام شده در حوزه آب های سطحی و زیر زمینی، خاطر نشان کرد: این امور در راستای تحقق مفاد قانون توزیع عادلانه آب در حوزه های حفاظت و بهره برداری از منابع آب اقدامات لازم را به طور مستمر به عمل می آورد.  
  
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
  • ساعت 14
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 76