Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
کد 130739

عسگری: بازار مرغ به شرایط عادی بازگشت؛ مشکلی در عرضه مرغ وجود ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: طی هفته‌های گذشته بازار به حالت عادی در موضوع توزیع مرغ بازگشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، حشمت‌اله عسگری در جلسه تنظیم بازار با اشاره به تأثیر کاهش نرخ ارز بر بازار کالاهای مختلف اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به کاهش قیمت و ثبات در بازار ارز، شاهد کاهش 3 تا 5 درصدی بسیاری از گروه‌های کالاهایی وابسته به ارز هستیم.
وی سپس در تشریح آخرین اقدامات تنظیم بازار مرغ بیان کرد: بررسی‌های میدانی و گزارشات واصله نشان می‌دهد که طی هفته‌های گذشته بازار به حالت عادی در موضوع توزیع مرغ بازگشته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افزود: با توجه به کاهش جوجه 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، حشمت‌اله عسگری در جلسه تنظیم بازار با اشاره به تأثیر کاهش نرخ ارز بر بازار کالاهای مختلف اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به کاهش قیمت و ثبات در بازار ارز، شاهد کاهش 3 تا 5 درصدی بسیاری از گروه‌های کالاهایی وابسته به ارز هستیم. وی سپس در تشریح آخرین اقدامات تنظیم بازار مرغ بیان کرد: بررسی‌های میدانی و گزارشات واصله نشان می‌دهد که طی هفته‌های گذشته بازار به حالت عادی در موضوع توزیع مرغ بازگشته است. معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افزود: با توجه به کاهش جوجه ریزی در فروردین‌ماه در هفته‌ اخیر با مشکل مواجه بودیم اما با به برنامه‌ر یزی‌های صورت گرفته طی هفته آینده مشکل در این زمینه برطرف خواهد شد. عسگری همچنین ادامه داد: به شرکت پشتیبانی عرضه دام نیز این اجازه داده شده که برای توازن بازار مرغ، در کنار عرضه مرغ گرم نسبت به عرضه مرغ منجمد به بازار اقدام کند. وی در پایان خاطرنشان کرد: این نوید را به شهروندان استان تهران خواهیم داد که بازار عرضه مرغ همچون یکماه گذشته بدون نوسان و مشکلی با قیمت مصوب 24 هزار و 900 خواهد بود. انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 49