Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
کد 130731

فرماندار شهریار در نشست با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی:

نقش تاثیرگذار اصحاب رسانه در مدیریت صحیح فضای انتخاباتی/ انعکاس دستاوردهای انقلاب موجب امیدآفرینی می‌شود

طاهری فرماندار شهریار با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار اصحاب رسانه در مدیریت صحیح فضای انتخاباتی، بر لزوم توجه به دستاوردها و نقاط قوت به منظور دلگرمی و امیدآفرینی در جامعه تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جلسه مشترک اعضای هیات‌های اجرایی و نظارت انتخابات با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان شهریار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار کرد: قصد جلسه آنست که از اظهار نظر و بیانات خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه در جهت برگزاری انتخابات بهره‌مند شویم و برخی مطالبات به بحث و گفتگو قرار داده شود.

وی افزود: در بیانات رهبری معظم انقلاب همواره موضوعات ویژه‌، خاصه در خصوص انتخابات مطرح شده و موضوع مهم فرموده شده از سوی ایشان اهمیت و ویژگی خاص انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که گویی جان تازه‌ای وارد کالبد نظام می‌کند.

فرماندار شهریار بیان داشت: موضوع مهم دیگر مشارکت حداکثری است و چون کشور و انتخابات مردمی است هر چه با حضور حداکثری برگزار شود قطعا اثرگذارتر خواهد بود که بایستی در این موضوعات همگی تلاش کنیم.

طاهری گفت: اصحاب رسانه نیز همواره در مقاطع مختلف و روزهای سخت در کنار شهرستان و مجموعه اداری بوده‌اند و در انتخابات پیش‌رو نیاز است تا دوستان دلسوزانه همانند گذشته همراهی داشته باشند.

وی ادامه داد: خبر کذب، ناپخته و بدون تحقیق در شرایط فعلی می‌تواند در نگاه جامعه اثر منفی داشته باشد، اما خبر موثق و بررسی شده قطعا اثرگذار و تشویق کننده خواهد بود.

فرماندار شهریار اضافه کرد: در شرایط دشوار فعلی و سال‌های اخیر نیز اقدامات بسیار عظیمی در سطح شهرستان صورت گرفته که پرداختن به آن‌ها امید و دلگرمی را در جامعه تقویت می‌کند که نبایستی مورد غفلت ما به ویژه اصحاب رسانه قرار گیرد.

وی با اشاره به مدیریت شرایط سخت سپری شده توسط شورای تامین شهرستان شهریار ادامه داد: طی سال‌های اخیر با مشکلاتی مختلفی از بلایای طبیعی تا شیوع بیماری کرونا مواجه بودیم که با هوشمندی شورای تامین هیچ گاه اجازه داده نشد مشکلی شهرستان را متوقف کند. 

طاهری با اشاره به برگزاری ۸۲ جلسه ستاد انتخابات شهرستان شهریار اضافه کرد: بررسی صلاحیت‌ داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی به دقت، بدون جانبداری و با رعایت قانون و مستند های موجودتوسط هیات‌های اجرایی  شهرستان شهریار صورت پذیرفت.

تصریح کرد: امروز در شرایط انتخابات بایستی نقاط قوت و دستاوردها مدنظر قرار گیرد تا با دلگرمی مردم انتخاباتی پرشور و دشمن‌شکن در پیش داشته باشیم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
  • ساعت 22
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 32
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری شهرستان شهریار