Aa
يکشنبه 23 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
کد 130599

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران: دوره‌های آموزش پدافند غیرعامل در سال ۱۴۰۰ برگزار می شود

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران از برگزاری دوره‌های آموزش پدافند غیرعامل در حوزه‌های مختلف هر ماه برای یک موضوع برنامه‌ریزی شده که به صورت مجازی و رایگان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، علی رضوانی با اشاره به برگزاری دوره‌های مجازی پدافند غیرعامل در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: با همکاری سازمان پدافند غیرعامل همچون سال گذشته در سال جاری نیز تلاش داریم از ظرفیت فضای مجازی برای آموزش مدیران، کارمندان، کارشناسان در دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها بهره‌مند شویم.
 
وی تصریح کرد: دوره‌های آموزش پدافند غیرعامل در حوزه‌های مختلف پرتویی، شیمیایی، سایبری، زیستی، اقتصادی و غیره هر ماه برای یک موضوع برنامه‌ریزی شده که به صورت مجازی و رایگان برگزار می‌گردد.
 

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران همچنین ادامه داد: به دستگاه‌های مذکور اطلاع‌رسانی شده تا نسبت به ثبت‌نام همکاران در سایت مرکز مطالعات به نشانی http://www.pdrc.ir  با نظر به تنوع موضوعی دوره‌ها نسبت به ثبت‌نام و طی دوره‌های پیش‌بینی شده اقدام نمایند.

 
رضوانی بیان کرد: بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی و آموزشی برای تربیت نیروی انسانی متخصص متناسب با نیازهای پدافندغیرعامل، باعث ایجاد جامعه‌ای امن، پایدار، آموزش‌دیده، بصیر و آگاه سازمان‌دهی شده، مجهز و آماده با حداکثر مصونیت ممکن در برابر تهدیدهای مختلف دشمن می‌شود.
 
وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: زمان برگزاری این دوره‌های آموزش پدافند غیرعامل اول لغایت ۲۵ هرماه و زمان آزمون ۲۶ لغایت ۳۰ هرماه می‌باشد.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 203