Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : جمعه 17 ارديبهشت 1400
کد 130402

پیام استاندار تهران به مناسبت روز قدس/ ملت شهیدپرور ایران پیشقدم در مسیر مقاومت هستند

استاندار تهران در پیامی به مناسبت روز قدس بر استمرار مسیر مقاومت تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی به مناسبت روز قدس پیام صادر کرد؛ متن پیام به این شرح است:

روز جهانی قدس روز مبارزه با استکبار، حماسه آفرینی، ايثار و مقاومت است؛ در این روز جهان، بار دیگر ندای وحدت مسلمانان آزاده را رساتر از همیشه می شنود.

مردم شریف ایران اسلامی، امسال در حالی روز جهانی قدس این میراث ماندگار معمار كبير انقلاب اسلامی حضرت امام خميني( ره) را گرامی می دارند که به دلیل محدودیت های ناشی از شيوع ویروس منحوس کرونا، همچون سال گذشته فرصت حضور و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی وجود ندارد؛ اما با این حال مردم شریف ایران اسلامي با تمام وجود در کنار مردم فلسطین خواهند بود و از همراهی و تلاش برای آزادی قدس شریف و نابودی رژیم اشغالگر قدس دست برنخواهد داشت.

ملت شهید پرور و قهرمان ایران با تجربه دفاع از حریم حرم و با تقدیم شهیدان والا مقامی همچون شهید سردار قاسم سلیمانی نشان داده در مسیر مقاومت پیش قدم و در کنار ملت های مظلوم منطقه است.

دفاع از آرمان فلسطین و زنده نگه داشتن وصیت تاریخی و جهانی امام راحل و تحقق فرمان مقام معظم رهبری رسالت مهمی است که وظیفه همه ما زنده نگه داشتن آن و تلاش مستمر برای تحقق این هدف الهی است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم بزرگوار ايران اسلامی در ماه پربركت رمضان و تقدیر از همه تلاش ها و برنامه های فرهنگی مردم و دستگاه های مختلف به مناسبت این یوم الله مهم از همه عزیزان و به ویژه مردم شریف استان تهران استدعا دارم امسال که فرصت راهپیمایی و فریاد بر سر اشغالگران از ما گرفته شده است به طرق مختلف و به ویژه با استفاده از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی، فریادگر دادخواهی ملت مظلوم فلسطین باشند.

انوشيروان محسنی بندپی
استاندار تهران

  • نوشته شده
  • در جمعه 17 ارديبهشت 1400
  • ساعت 00
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 74