Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400
کد 130391

درجاتی: آسیب بارندگی به مسیر فیروزکوه تا گرمسار/ حل مشکل کانال مسیر انتقال آب مستلزم تعامل آب منطقه ای سمنان و تهران است

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به آسیب بارندگی به مسیر فیروزکوه تا گرمسار گفت: حل مشکل کانال مسیر انتقال آب مستلزم تعامل آب منطقه ای سمنان و تهران است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ منصور درجاتی در جریان بازدید از مسیر فیروزکوه به گرمسار اظهار داشت: در چند روز اخیر با هشدارهای سازمان هواشناسی، سامانه مدیریت بحران وزارت کشور و مرکز واکنش سریع وزارت کشور پیش بینی بارش در استان تهران می‌شد که متعاقب آن هشدار به سراسر استان ابلاغ شد تا تمهیدات ویژه اتخاذ شود.

وی ادامه داد: در شهرستان های پردیس، دماوند، فیروزکوه، پاکدشت و ری شاهد بارش‌ بودیم که برخی از شهرستان ها با خسارت مواجه شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران عنوان کرد: از جمله شهرستان‌هایی که دچار خسارت شدند خط مسیر فیروزکوه به گرمسار بود که مسیر جاده‌ای ریلی دچار آسیب شد و آسیب‌های ایجاد کردند از جمله کانال مسیر انتقال آب سطحی که تولیت آن با آب منطقه ای سمنان است که اراضی پایین دست را دچار آسیب کرد.

درجاتی سپس گفت: امروز بازدید از این منطقه با حضور مسئولان مختلف داشتیم تا راهکارهای موثر به کار گرفته شود که با توجه به میزان بارش ها حل این موضوع مستلزم تعامل آب منطقه ای سمنان و تهران است و نهادهای دیگر در میزان خسارت عامل و دخیل نیستند.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400
  • ساعت 15
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 249