Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400
کد 130337

قدردانی از کارگران شهرداری باغستان در روز جهانی کارگر

درآستانه روز جهانی کار و کارگر؛ آیین تجلیل از پاکبانان و پارکبانان شهرداری باغستان برگزار شد.
‍ به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورا و شهرداری باغستان، به منظور ارج نهادن به مقام کارگر و جایگاه ارزشمند پاکبانان و پارکبانان، مراسمی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر روز شنبه مورخ ۱۱  اردیبهشت با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی، سرپرست معاونت خدمات شهری، رئیس اداره فرهنگی،اجتماعی ورزشی،مدیراداره سیما،منظروفضای سبز،مسئول امور شهر به همراه پاکبانان و پارکبانان شهرداری در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.
شهردار باغستان در این مراسم ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر از تلاش‌های شبانه‌روزی و خدمات خالصانه و صادقانه پارکبانان و پاکبانان شهر قدردانی کرد و پرسنل امور شهر و فضای سبز را نماد کار و تلاش در جبهه مدیریت شهری دانست وگفت: مردم هر روز شاهد تلاش های بی وقفه این عزیزان هستند.
جلال امامی رئیس شورای اسلامی شهر نیز ضمن گرامیداشت ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر گفت زیبایی و طراوت و شادابی محیط شهری مرهون تلاشهای ارزنده پاکبانان وپارکبانان است و تقدیر از آنها، تجلیل و تکریم از حافظان واقعی محیط‌زیست است.
وی در ادامه از شهردار باغستان خواست به منظور کاهش دغدغه های کارگران، مسائل مالی و معیشتی آنها را در اولویت کاری مدیریت شهری قراردهد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح به چندتن از کارگران به نمایندگی از سایرین از زحمات و تلاش‌های ارزنده پاکبانان و کارگران زحمتکش فضای سبز تجلیل شد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری باغستان
  • تعداد بازدید 41