Aa
دوشنبه 24 خرداد 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 13 ارديبهشت 1400
کد 130296

 پایان انتظار چندین ساله مردم جلیل‌آباد/ اختصاص ۴۰۰ مترمربع برای ساخت درمانگاه شبانه‌روزی شهر

نشست بررسی وضعیت ارائه خدمات سلامت در شهر جلیل‌آباد با حضور قمی شهردار، کریمی رئیس شورای اسلامی شهر و دکتر محمودی رئیس مرکز خدمات جامع سلامت این شهر برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی شهرداری جلیل آباد، محمدمهدی قمی در این نشست اظهار داشت: سال‌هاست که مردم جلیل‌آباد در انتظار ایجاد یک مرکز درمانی شبانه‌روزی و حضور پزشکان متخصص در این منطقه هستند.

وی افزود: مجموعه مدیریت شهری با هدف پاسخ به نیاز دیرینه و ارتقای سطح سلامت شهروندان در این زمینه پیشگام شد و رایزنی‌هایی با بخش خصوصی برای احداث درمانگاه انجام داد.

شهردار جلیل آباد بیان داشت: در همین راستا شهرداری قطعه زمینی به مساحت حدود ۴۰۰ مترمربع برای ساخت نخستین درمانگاه شهر اختصاص داده که در حال طی مراحل فنی جهت اجرای پروژه است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر مرکز جامع سلامت شهر خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه می‌دهد ولی امکانات و نیروی انسانی این مرکز پاسخگوی انتظارات فزاینده مردم نیست. 

قمی خاطر نشان ساخت: بر این اساس و به‌منظور تامین نیاز شهروندان تا زمان احداث درمانگاه، ضروری است ارائه خدمات و داروهای اورژانسی در مرکز جامع سلامت شهر با مساعدت شبکه بهداشت و درمان شبانه‌روزی شود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 ارديبهشت 1400
  • ساعت 13
  • توسط شهرداری جلیل آباد
  • تعداد بازدید 36