Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
کد 130191

برگزاری شورای تحقیقات کشاورزی استان تهران/پیشنهاد کشت پنبه در راستای جایگزینی کشت های با آب نامتعارف در استان تهران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از پنبه به عنوان یک گیاه صنعتی که اشتغال فراوانی را ایجاد خواهد کرد، نام برد و از پیشنهاد کشت پنبه در راستای جایگزینی کشت های با آب نامتعارف در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، اولین جلسه شورای تحقیقات کشاورزی استان تهران با حضور فرماندار ورامین، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران و جمعی از مدیران در محل مرکز تحقیقات کشاورزی استان تهران برگزار شد.

فصاحت سرفصل های برنامه ریزی شده  برنامه سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها را اعلام کرد و گفت: 14 عنوان اولویت دار کاری در سازمان تعریف شده که باتوجه به تقارن با قرن چهارده با عنوان طرح "14 در 14" تدوین شده است.

وی عناوین این برنامه ها را الگوی کشت، تولید قراردادی، حفظ کاربری اراضی کشاورزی ، توسعه سامانه های نوین آبیاری، توسعه کشت های گلخانه ای، ساماندهی کشت با آب های نامتعارف، حمایت و تقویت شرکت های دانش بنیان، رصد، پایش و تعادل بخشی بازار کشاورزی، شناسایی و انتصاب مدیران گام دوم، اصلاح و ساماندهی نیروی انسانی، افزایش تولید در واحد سطح، ترویج و انتقال دانش به بهره برداران، اجرای نظام یکپارچه اطلاعات کشاورزی و حمایت از صنایع تبدیلی و تکمیلی و سردخانه ها نام برد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
  • ساعت 10
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 62