Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 11 ارديبهشت 1400
کد 130129

احداث مسکن ایثارگران پرند سرعت می گیرد صدور پروانه ساخت پروژه ۹۲۴ واحدی مسکن ایثار گران

نشست فرماندار شهرستان رباط کریم، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران تهران بزرگ، بخشدار مرکزی و مدیر بنیاد شهید رباط کریم با شهردار پرند پیرامون روند احداث پروژه ۹۲۴ واحدی مسکن ایثار گران ظهر امروز در دفتر مهندس عرب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ در این جلسه دکتر ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط کریم ضمن قدردانی از همکاری شهردار پرند در پروژه مسکن ایثار گران گفت: این پروژه با پیگیری های متعدد کلید خورده است و یکی از بزرگترین و شاخص ترین پروژه های مسکن ایثار گران در سطح استان تهران به شمار می رود.
 دکتر ملکشاهی افزود: در پروژه مسکن ایثار گران پرند، مهندس عرب کمال همکاری را داشته اند و امیدواریم تا هر چه زودتر شاهد احداث این پروژه از سوی بنیاد شهید باشیم.
مهندس عرب نیز در این جلسه با بیان اینکه مدیریت شهری پرند از تمام ظرفیت های قانونی خود برای پیشبرد پروژه مسکن ایثار گران استفاده می نماید، از صدور پروانه ساخت این پروژه خبر داد و گفت: ایثار گران حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند و شهرداری پرند آماده هر گونه همکاری با بنیاد شهید در چهارچوب قانون است.
آقای غفوری مدیر کل ادارات بنیاد شهید و امور ایثار گران تهران بزرگ نیز از همکاری شهرداری پرند در این پروژه قدردانی نمود.
در پایان این جلسه پروانه ساخت پروژه ۹۲۴ واحدی مسکن ایثار گران پرند به مدیران بنیاد شهید و امور ایثار گران تهران بزرگ تحویل داده شد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 11 ارديبهشت 1400
  • ساعت 10
  • توسط شهرداری پرند
  • تعداد بازدید 32