Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
کد 130095

طاهری فرماندار شهریار: اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر/ ۲۷ درصد از داوطلبان در شهرستان شهریار احراز صلاحیت نشدند

فرماندار شهریار با اشاره به بررسی صلاحیت داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر توسط هیات‌های اجرایی و نظارت شهرستان شهریار در مهلت مقرر قانونی، گفت: از مجموع ۵۴۵ نفر داوطلب ثبت‌نام کننده در انتخابات شوراهای اسلامی برای ۷ شهر شهرستان شهریار، حدود ۲۷ درصد بر اساس مستندات موجود مورد تایید قرار نگرفته‌اند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار امروز در خصوص اعلام نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر اظهار کرد: کاروان انتخابات در شهرستان شهریار در حال حرکت است و اعضای هیات‌های اجرایی و نظارت کار بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر را در زمان مقرر به انجام رسانده‌اند.

وی افزود: امروز در هشتم اردیبهشت ماه مطابق تقویم ستاد انتخابات کشور نتیجه بررسی هیات‌های اجرایی و نظارت با ورود اطلاعات به سامانه و تحویل برگه‌های مربوطه به کاندیداهای محترم صورت خواهد گرفت که ساز و کار آن در فرمانداری شهریار فراهم شده است.

فرماندار شهریار بیان داشت: افراد مورد تایید که کارشان ادامه پیدا خواهد کرد اما افرادی که رد صلاحیت شده‌اند از امروز ۴ روز مهلت دارند که با مراجعه به هیات نظارت استان تهران اعتراض خود را تسلیم کنند تا هیات نظارت با رسیدگی مجدد نتیجه را به هیات اجرایی شهرستان اعلام خواهد کرد.

طاهری گفت: از مجموع ۵۴۵ نفر داوطلبان ثبت‌نام کننده در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان شهریار حدود ۲۷ درصد از داوطلبان با مستندات موجود مورد تایید قرار نگرفته‌اند که بایستی از ظرفیت‌ها و مهلت‌های قانونی موجود برای کسب تاییده خود استفاده کنند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 8 ارديبهشت 1400
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 29
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری شهرستان شهریار