Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 31 فروردين 1400
کد 129597

حسن بیگی: تشکیل کمیته بهداشت برای برگزاری انتخابات خردادماه؛ پیش بینی رعایت پروتکل های بهداشتی در محوریت برنامه ریزی های ستاد انتخابات استان تهران

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: کمیته بهداشت در کنار سایر کمیته های ستاد، برای برگزاری انتخابات خردادماه مطابق تدابیر بهداشتی و پروتکل های پیش بینی شده، تشکیل شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در هفدهمین جلسه ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به برخی اظهارات در خصوص زمان برگزاری انتخابات 1400 اظهار داشت: براساس اینکه وضعیت تداوم ویروس کرونا در کشور پیش بینی شده است و مطابق قانون انتخابات باید در روز 28 خردادماه برگزار شود، کمیته بهداشتی در ستاد انتخابات تشکیل شده است.

به گفته رئیس ستاد انتخابات استان تهران؛کمیته بهداشت ستاد انتخابات استان تهران به ریاست رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران تشکیل شده است و متناظر شهرستانی آن نیز به ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان های استان تهران، تشکیل خواهد شد.

وی افزود: با توجه به شرایط خاص بهداشتی و ضرورت پشتیبانی علمی؛ لازم است پیام های بهداشتی و هشدار دهنده به عوامل اجرایی انتخابات، فرمانداران، بخشداران، معاونان سیاسی و نمایندگان فرمانداران که در روز برگزاری انتخابات نقش مهمی به عهده دارند، ارسال شود.

حسن بیگی در پایان تاکید کرد: بازدید و بررسی شعب اخذ رای در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور کارشناسان بهداشتی در شعب برای روز برگزاری انتخابات، پیش بینی شده است.

انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 31 فروردين 1400
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 185