Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 28 فروردين 1400
کد 129327

فرماندار ری: استقرار ادارات و نهادها در بخش های شهرستان ری موجب رضایتمندی شهروندان شده است

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: در گذشته شهرری فقط با ادارات مرکز شهرستان اداره می شد که پس از انقلاب شکوهمند اسلامی با ایجاد بخشداری ها و شهرداری ها در شهرستان ری و استقرار ادارات و نهادها ضمن افزایش سطح سرانه ها، با ارتقاء سطح خدمات رسانی رضایتمندی مردم قبله تهران حاصل شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در آئین افتتاح دادگاه عمومی بخش قلعه نو گفت: وسعت سرزمینی و پتانسیل های متنوع در همه حوزه ها در شهرستان ری نشان از اهمیت و ویژه بودن این شهرستان دارد که موقعیت آن به نحوی است که علاوه بر خدمت رسانی به یک میلیون نفر جمعیت شهرستان ری به جمعیت شناور که کارکنان واحدهای صنعتی و تولیدی و همچنین استقرار مجموعه‌  های ملی و استانی واقع در  شهرستان نیز خدمت رسانی میشود.

معاون استاندار تهران افزود: در گذشته شهرری فقط با ادارات مرکز شهرستان اداره می شد که پس از انقلاب شکوهمند اسلامی با ایجاد بخشداری ها و شهرداری ها در شهرستان ری و استقرار ادارات و نهادها ضمن افزایش سطح سرانه ها، با ارتقاء سطح خدمات رسانی رضایتمندی مردم قبله تهران حاصل شده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: با ایجاد دولت الکترونیک تحولی در خدمت رسانی ایجاد شد و یکی از اهداف مهم راه اندازی دولت الکترونیک مبارزه با فساد بوده و امروز نیز مطالبه اصلی مردم برخورد قاطع با فساد است.

توکلی کجانی بیان داشت: امروز چهارمین بخش شهرستان ری علاوه بر مرکز شهرستان دارای حوزه قضایی شد راه اندازی دادگاه عمومی در این بخش موجب افزایش سطح  امنیت و تسهیل  مطالبات حقوقی و قضایی اهالی خواهد شد و با یک پایه گذاری مناسب با رویکرد مبتنی بر قانون، سلامت، تعهد و رعایت حقوق شهروندی شاهد کاهش مسائل و مشکلات بخش قلعه نو خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: در بخش های شهرستان ری وحدت و همدلی خوبی بین بخشدار، امام جمعه، دستگاه قضایی، شهردار و دستگاه های اجرایی وجود دارد و این موجبات رفع بسیاری از موضوعات و مشکلات در شهرستان ری شده است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 28 فروردين 1400
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 31
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری