Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 28 فروردين 1400
کد 129325

موسی رضا زاده، نماینده شهرستان بهارستان در شورای اسلامی استان تهران:

پروژه پل غیر همسطح شهر نسیم‌شهر-اسلامشهر كلید خورد

موسی رضا زاده، نماینده مردم بهارستان در شورای اسلامی استان تهران از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و کارهای در دست انجام در آغاز سال جدید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان ، نماینده مردم بهارستان در شورای اسلامی استان تهران از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و کارهای در دست انجام در آغاز سال جدید خبر داد و گفت: در سال گذشته پروژه ها و طرح های مهمی همچون امور مربوط به جهاد کشاورزی، طرح شهر دوستدار کودک، ارائه راه کارها برای مبارزه با کووید- 19 ، نظارت و بازرسی از شوراها با بازدید های دوره ای از شهرستان ها و تعاملات مثبت با ادارات در سطح استان از جمله اقدامات مهمی بود که به انجام رسید.

وی به ایجاد و بهبود زیرساخت‌ها در این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: بر اساس آمار وزارت کشور، شهرستان بهارستان کوچکترین و پرتراکم‌ترین شهرستان استان و در عین حال محدودترین است. بهارستان آخرین شهرستانی است که به شهرستان تبدیل شده است و از این رو بسیاری از امکانات و زیرساخت ها را ندارد و بنابراین تمرکز اصلی ما در شورا بر روی بهبود و یا ایجاد زیرساخت هاست. 

رضا زاده ادامه داد: در سال گذشته مشکلاتی در زمینه نخاله ریزی در حریم رودخانه‌ هم مرز با شهرستان اسلامشهر داشتیم که خوشبختانه با ورود دادستانی این موضوع حل شد. همچنین اقدامات لازم در خصوص مشکلاتی که با عبور پل از شهر صالحیه به واوان داشتیم با ورود شورا صرت گرفت. 

وی افزود: از اتفاقات دیگری که باعث مشکلات بسیاری برای مردم شهرستان بهارستان شده است افزایش حرایم رودخانه و قرارگیری املاک مردم در این حرایم است. در سال‌های اخیر با افزایش حرایم رودخانه در طرح تفصیلی، بسیاری از املاک مردم در این محدوده قرار گرفت و این درحالی است که در گذشته بر اساس طرح هادی و طرح جامع این حرایم کمتر بود و شهرداری به مردم جواز ساخت و ساز داده بود و اکنون با وجود طرح تفصیلی مشکلاتی برای مردم به وجود امده است که در سال جاری پیگیری‌های لازم جهت حل این مشکل صورت خواهد گرفت.
  • نوشته شده
  • در شنبه 28 فروردين 1400
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 32
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری بهارستان