Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 24 فروردين 1400
کد 129190

آغاز عملیات اجرایی پروژه مسکن هزار واحدی یاس سفید در اسلامشهر با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون استاندار تهران

آیین کلنگ زنی پروژه هزار واحدی مسکن و ۸۰۰ واحدی طرح ملی مسکن در شهرک واوان اسلامشهر برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، همزمان با چهل و دومین سالگرد افتتاح حساب ۱۰۰ امام خمینی(ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آیین کلنگ زنی پروژه هزار واحدی مسکن و ۸۰۰ واحدی طرح ملی مسکن در شهرک واوان اسلامشهر برگزار شد.

در این مراسم اسلامی، وزیر راه و شهرسازی ضمن بیان سیاست ها و برنامه های وزارت راه شهرسازی در مورد تامین مسکن اقشار نیازمند و فاقد مسکن توضیحاتی را بیان کرد و همچنین از اقدامات کمسیون ماده پنج شورای عالی شهرسازی استان نیز تهران تقدیر کرد.

گفتنی است که کمیسیون ماده پنج شورای عالی شهرسازی استان تهران در ماه های گذشته توانسته توجه ویژه ای را نسبت به مصوبات لازم برای تسریع و آغاز عملیات اجرایی مسکن طرح اقدام ملی و سایر موارد داشته باشد و وزیر راه و شهرسازی نیز به همین دلیل از آنان تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: در این پروژه ۹۹۲ واحد مسکونی و ۶۵ واحد تجاری و خدماتی در مدت پنج سال در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته اعتبار پروژه ۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این پروژه دارای ۹۸۷ واحد است که در این بین ۹۲۲ واحد مسکونی و ۶۵ واحد آن تجاری است.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 فروردين 1400
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 63