Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 23 فروردين 1400
کد 129100

با انسداد پنج حلقه چاه غیر مجاز توسط امور منابع آب ورامین؛

از تخلیه سالانه بیش از 39 هزار متر مکعب آب جلوگیری شد

مدیر امور منابع آب ورامین از انسداد پنج حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از 39 هزار متر مکعب آب از سفره های زیر زمینی این امور خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمد داودی" با بیان این خبر، تصریح کرد: با تلاش و پیگیری های انجام شده توسط اکیپ های گشت و بازرسی این امور طی هفته گذشته، پنج حلقه چاه غیر مجاز در مجموع به عمق 226 متر و دبي2.4 ليتر در ثانيه مسدود شد که با انجام این عملیات از تخلیه سالیانه 39.6 هزار متر مکعب آب جلوگیری به عمل آمد.
وی با بیان اینکه این عملیات در راستای قانون احیاء و تعادل بخشی و صیانت از منابع آبی انجام شد، گفت: همچنین طی این مدت به منظور مدیریت و کنترل میزان مصرف چاه های مجاز، تعداد دو عدد کنتور هوشمند بر روی چاه های دارای پروانه بهره برداری نصب گردید.
داودی با تاکید بر همکاری موثر و همه جانبه دستگاه قضایی با این امور در برخورد با تخلفات حوزه آب های سطحی و زیر زمینی، اظهار کرد: در یک هفته گذشته، تعداد 15 اخطاریه نیز در حوزه تخلفات منابع آب های سطحی و زیرزمینی  صادر و به متخلفین ابلاغ شد.
مدیر امور منابع آب ورامین در پایان خاطر نشان کرد: این امور طبق قانون با هر گونه تخلف در حوزه آب های سطحی و زیر زمینی برخورد قاطع خواهد نمود.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 23 فروردين 1400
  • ساعت 12
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 82