Aa
چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 22 فروردين 1400
کد 129000

 دیدار شهردار جلیل‌آباد با رئیس دادگستری پیشوا/لزوم تسریع در تشکیل کمیسیون ماده صد شهرداری

محمدمهدی قمی شهردار جلیل‌آباد با عادل رحمانی رئیس دادگستری شهرستان پیشوا دیدار و ضمن تبریک سال جدید، در خصوص مسائل شهر گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری جلیل آباد، شهردار در این دیدار اظهار کرد: در حال حاضر شکل‌گیری کمیسیون ماده صد یکی از اولویت‌های اساسی برای شهر جلیل‌آباد است که تسریع در ایجاد آن، مساعدت نهادهای متولی امر را می‌طلبد.

قمی افزود: همچنین کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها برای ساماندهی مشاغل مزاحم فعال در شهر باید هرچه سریع‌تر ایجاد گردد تا بتوانیم پاسخگوی مطالبات شهروندان جلیل‌آباد به نحو مطلوب باشیم.

رئیس دادگستری شهرستان پیشوا نیز در این دیدار گفت: به‌منظور رفاه حال مردم جلیل‌آباد و کاهش مراجعات آنها به پیشوا، ایجاد شعبه شورای حل اختلاف در این شهر ضروری است که مستلزم همکاری شهرداری در تامین محل مناسب برای استقرار این نهاد است.

وی افزود: حیطه خدمات شهرداری بسیار گسترده‌ است که با برنامه‌ریزی صحیح و جامع می‌تواند پشتیبان فعالیت سایر دستگاه‌ها باشد.

رحمانی تصریح کرد: پدیده فرونشست یکی از مخاطرات جدی منطقه است و شهرداری‌ها وظیفه سنگینی در فرهنگسازی و ترویج مصرف بهینه آب دارند.
 
 


 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 فروردين 1400
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری جلیل آباد
  • تعداد بازدید 39