Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 21 فروردين 1400
کد 128993

سنجش وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات در پی بازدید سرزده معاون استاندار تهران؛ از رعایت ضعیف پروتکل های بهداشتی تا تشدید نظارت بر مصوبات ستاد ملی کرونا

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: جهت رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا نظارت جدی اعمال خواهد شد و با متخلفین نیز برخورد صورت می گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ غلامرضا عباس پاشا همراه با محمدی مدیرکل امور مالی و اداری استانداری تهران و میرزایی خالص مدیرکل بازرسی استانداری جهت سنجش وضعیت پروتکل های بهداشتی از ادارات تامین اجتماعی، امور مالیاتی استان تهران و شهرداری منطقه یک بازدید کرد.

عباس پاشا در مورد وضعیت ایت بعزدی اظهار داشت: محدودیت های ۱۰ روزه آغاز شده و امروز اولین روز آن محسوب می شود که بر اساس تاکیدات استاندار تهران بازدیدهای سرزده ای را از تامین اجتماعی، امور مالیاتی و شهرداری منطقه یک داشتیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه امروز اولین روز اعمال محدودیت ها بود رعایت پروتکل ها بعضا ضعیف بود ولی اداره امور مالیاتی پروتکل ها را به خوبی رعایت کرده بود اما شهرداری با توجه به مراجعات بالا نیازمند اعمال تمهیدات ویژه است؛ بر همین اساس از شهردار منطقه یک و فرماندار شمیرانات در جلسه اضطراری خواستیم تا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اعمال دورکاری تمهیدات ویژه را در نظر بگیرند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ضمن قدردانی از تلاش منطقه یک و فرمانداری شمیرانات عنوان کرد: باید در شهرداری برای کارکنان و ارباب رجوع تمهیدات ویژه اندیشیده شود تا در جهت مدیریت و کنترل بیماری کرونا گام برداریم.

عباس پاشا سپس تاکید کرد: متاسفانه امروز شهرداری منطقه یک در این نظارت نمره ضعیفی در رعایت پروتکل ها داشت، اما بر اساس قول داده شده با اتخاذ تمهیدات لازم شرایط بهبود پیدا می‌کند.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 فروردين 1400
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 82