Aa
جمعه 17 ارديبهشت 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 21 فروردين 1400
کد 128977

با انسداد دو حلقه چاه غیر مجاز توسط امور منابع آب شهریار؛

از تخلیه سالانه 120 هزار متر مکعب آب جلوگیری شد

مدیر امور منابع آب شهریار از انسداد دو حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه 120 هزار مترمکعب آب از منابع آب زیر زمینی این امور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمدرضا گیتی پژوه" با اعلام این خبر، گفت: با تلاش و پیگیری گروه های گشت و بازرسی این امور، دو حلقه چاه غیر مجاز با مجموع دبی 5 لیتر در ثانیه و عمق 340 متر مسدود شد.

وی با بیان اینکه این عملیات در راستای قانون احیاء و تعادل بخشی و صیانت از منابع آبی انجام گرفت، تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده توسط مامورین گشت و بازرسی امور منابع آب شهریار، دو حلقه چاه غیر مجاز نیز شناسایی شد که مراتب تشکیل پرونده و انسداد آن ها در دستور کار قرار گرفت.

گیتی پژوه با بیان اینکه حراست از منابع آبی و برخورد با متخلفین از اهداف مهم این امور می باشد، افزود: در راستای اجرای قانون احیاء و تعادل بخشی و به منظور صیانت از منابع آب، گروه گشت و بازرسی این امور دائما در حال بررسی منطقه می باشند و به محض مشاهده هر گونه تخلف در زمینه آّب های سطحی و زیر زیرزمینی، با فرد متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

مدیر امور منابع آب شهریار در پایان  ضمن تقدیر از همکاری تنگاتنگ قوه قضاییه با این امور جهت برخورد با متخلفین، خاطر نشان کرد: این امور بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

  • نوشته شده
  • در شنبه 21 فروردين 1400
  • ساعت 14
  • توسط شرکت آب منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 96